Apie LGDA

Lietuvos grafinio dizaino asociacija – nepriklausoma kūrybinė sąjunga, vienijanti profesionalius vizualinio dizaino kūrėjus. Grafinis dizainas – populiariausia dizaino sritis, apimanti vizualinių komunikacijų lauką. Per kūrybinius produktus dizaineris tiesiogiai saveikauja su rinkos dalyviais, yra reikšmingas socialinio, kultūrinio, ekonominio Lietuvos gyvenimo veiksnys.

Įkurta 1996 m., LGDA rūpinasi dizainerio profesijos prestižu, atstovauja dizainerių interesus valdžios institucijose, skatina kūrybinį dizainerių aktyvumą, koordinuoja įvairių organizacijų, dalyvaujančių dizaino procese veiklą.

Nuo 1999 m. LGDA yra ico-D (International Council of Design) tikrasis narys. Tapome pasaulinio dizaino proceso dalyviais, naudingai bendradarbiaujame su ilgametes dizaino tradicijas turinčiomis dizainerių organizacijomis, propaguojame Lietuvos vizualinio dizaino pasiekimus.

Kaip tapti LGDA nariu?

Tapti tikruoju LGDA nariu gali asmuo, turintis profesinį aukštąjį išsilavinimą, ne mažiau kaip 3 metų kūrybinio darbo stažą, dviejų tikrųjų LGDA narių rekomendacijas arba LGDA valdybos rekomendaciją ir būti susipažinęs su LGDA įstatais. Nauji nariai į asociaciją priimami vieną kartą per metus per visuotinį LGDA narių susirinkimą, kuris vyksta metų pradžioje.

Informaciją apie naujų narių priėmimą LGDA paskelbia savo tinklalapyje www.lgda.lt ir socialiniuose tinkluose likus ne mažiau kaip mėnesiui iki visuotinio narių susirinkimo. Norintys tapti LGDA nariais turi pateikti prašymą priimti į LGDA ir savo darbų portfolio. Valdyba, susipažinusi su darbais, rekomenduoja (arba ne) visuotiniam susirinkimui priimti naują narį. Nuo 2016 m. metinis LGDA nario mokestis 50 EUR.

LGDA rekvizitus ir kitą mokėjimams reikalingą informaciją rasite Kontaktų skiltyje.